Just another weblog
Thursday April 9th 2020

Sztuka na co dzień

Sztuka to pojęcie względne – sztuką może być piękny obraz, ale też oryginalna grafika, czy umiejętność przeżycia miesiąca za najniższą krajową 🙂 Jednak na moim blogu nie znajdziecie porad na temat tego, gdzie kupić tańsze pomidory, czy jak zaoszczędzić. Tutaj będziecie mogli poobcować ze sztuką przez duże S.

Zamierzam pisać o tym, na czym znam się najlepiej, czyli plastyce, malarstwie i grafice. Podpowiem Wam, jaką technikę użyć, aby osiągnąć wymarzony efekt i co zrobić, gdy wena za nic nie chce do nas przyjść. Napiszę również o swoim odczuwaniu świata o tym, jak w nietuzinkowy sposób łączyć różne środki wyrazu.

Na moim blogu znajdziecie wiele odpowiedzi, ale także wiele pytań. Przekonacie się tu sztuka nie ma jednej, spójnej definicji – tylko od nas zależy, co uważamy za dzieło sztuki, a co absolutnie nim nie jest. Zapraszam więc do lektury i aktywnego komentowania wpisów. Pozdrawiam.

Previous Topic:
Next Topic:

More from category

Artystka to ja :)

Cześć! Bardzo się cieszę, że odwiedzacie mój blog i życzliwie komentujecie wszystkie wpisy. Ze swojej strony [Read More]

Lekcja malowania pastelami olejnymi

Pastele olejne nie są ani kredkami, ani farbami olejnymi – można powiedzieć, że to taka forma pośrednia [Read More]

Rodzaje tuszy

Trudno wyobrazić sobie tworzenie efektownych grafik bez tuszu. Jego właściwości docenili już starożytnymi [Read More]

Interesting Sites

    Archives